دسته بندی خبرها

بازدید معاون وزیر صنعت از مجموعه فرش ذوالانواری

بازدید معاون وزیر صنعت از مجموعه فرش ذوالانواری

دوشنبه 15 بهمن 1397 225 بازدید کننده گروه اخبار

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در بازدید از مجموعه فرش ذوالانواری در شهرک صنعتی شیراز، بر حمایت از توسعه فرش دستباف تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فرش ذوالانواری، در سفر چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به استان فارس علاوه بر افتتاح ۲ طرح صنعتی و رونمایی از ۴ دستاورد شرکت‌های دانش‌بنیان از دو واحد تولیدی و صنعتی، از مرکز خدمات کسب‌وکار و فناوری در شهرک بزرگ شیراز بازدید کرد. جلسه با استاندار فارس، رونمایی از شهرک صنعتی غیردولتی فراسان و حضور در آئین افتتاح نمایشگاه بزرگ صنعت و معدن فارس، از دیگر برنامه‌های سفر صالحی‌نیا به شیراز بود.

صالحی‌نیا در بازدید از مجموعه فرش ذوالانواری با بیان اینکه فرش دستباف در گذشته و فرهنگ ایران، ریشه‌های عمیق دارد، اظهار کرد: این صنعت جایگاه مهمی در اشتغال و صادرات غیرنفتی به خود اختصاص داده است و وزارت صنعت در همه دوره‌ها، همواره توسعه فرش دستباف را مورد تاکید قرار می‌دهد.

وی همچنین روند تولید فرش در شرکت فرش ذوالانواری را مورد بازدید قرار داد و حمید ذوالانواری مدیرعامل این مجموعه و رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف شیراز، توضیحاتی در مورد فرصت‌های توسعه و چالش‌های پیش روی صنعت فرش دستباف به ایشان ارائه کرد.

شایان ذکر است؛ شرکت فرش دستباف ذوالانواری دارای سابقه طولانی در تولید و صادرات فرش دستباف بوده و اولین و تنها دارنده نشان استاندارد تولید محصول سبز و سالم و ارگانیک در جهان و تنها شرکت فرش دستباف دارای نشان ایزو از آی‌ام‌کیو ایتالیا است. شرکت فرش دستباف ذوالانواری بیش از ۱۳ سال است گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ از شرکت imq ایتالیا کسب کرده است.

همچنین شرکت فرش دستباف ذوالانواری به عنوان یکی از بزرگترین صادرکنندگان فرش دستباف کشور و از پیشتازان و پرچم‌داران حوزه تجارت فرش دستباف ایران در راستای تحقق اهداف صادراتی، نمایندگی‌های فروش در سه قاره اروپا، آمریکا و آفریقا - کشورهای سوئیس، آلمان، آمریکا، ژاپن و آفریقای جنوبی – در اختیار دارد.


بازدید معاون وزیر صنعت از مجموعه فرش ذوالانواری2/4/2019معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در بازدید از مجموعه فرش ذوا... معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در بازدید از مجموعه فرش ذوالانواری در شهرک صنعتی شیراز، بر حمایت از توسعه فرش دستباف تاکید کرد.به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فرش ذوالانواری، در سفر چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به استان فارس علاوه بر افتتاح ۲ طرح صنعتی و رونمایی از ۴ دستاورد شرکت‌های دانش‌بنیان از دو واحد تولیدی و صنعتی، از مرکز خدمات کسب‌وکار و فناوری در شهرک بزرگ شیراز بازدید کرد. جلسه با استاندار فارس، رونمایی از شهرک صنعتی غیردولتی فراسان و حضور در آئین افتتاح نمایشگاه بزرگ صنعت و معدن فارس، از دیگر برنامه‌های سفر صالحی‌نیا به شیراز بود.صالحی‌نیا در بازدید از مجموعه فرش ذوالانواری با بیان اینکه فرش دستباف در گذشته و فرهنگ ایران، ریشه‌های عمیق دارد، اظهار کرد: این صنعت جایگاه مهمی در اشتغال و صادرات غیرنفتی به خود اختصاص داده است و وزارت صنعت در همه دوره‌ها، همواره توسعه فرش دستباف را مورد تاکید قرار می‌دهد.وی همچنین روند تولید فرش در شرکت فرش ذوالانواری را مورد بازدید قرار داد و حمید ذوالانواری مدیرعامل این مجموعه و رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف شیراز، توضیحاتی در مورد فرصت‌های توسعه و چالش‌های پیش روی صنعت فرش دستباف به ایشان ارائه کرد.شایان ذکر است؛ شرکت فرش دستباف ذوالانواری دارای سابقه طولانی در تولید و صادرات فرش دستباف بوده و اولین و تنها دارنده نشان استاندارد تولید محصول سبز و سالم و ارگانیک در جهان و تنها شرکت فرش دستباف دارای نشان ایزو از آی‌ام‌کیو ایتالیا است. شرکت فرش دستباف ذوالانواری بیش از ۱۳ سال است گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ از شرکت imq ایتالیا کسب کرده است.همچنین شرکت فرش دستباف ذوالانواری به عنوان یکی از بزرگترین صادرکنندگان فرش دستباف کشور و از پیشتازان و پرچم‌داران حوزه تجارت فرش دستباف ایران در راستای تحقق اهداف صادراتی، نمایندگی‌های فروش در سه قاره اروپا، آمریکا و آفریقا - کشورهای سوئیس، آلمان، آمریکا، ژاپن و آفریقای جنوبی – در اختیار دارد.5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید