دسته بندی خبرها

حضور شرکت فرش ذوالانواری در پانزدهمین نمایشگاه فرش فارس

حضور شرکت فرش ذوالانواری در پانزدهمین نمایشگاه فرش فارس

شنبه 11 اسفند 1397 314 بازدید کننده گروه اخبار

پانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس از ۲۲ تا ۲۷ بهمن ماه در شیراز آغاز به کار کرده است و شرکت فرش ذوالانواری همچون دوره‌های پیشین در این نمایشگاه حضور دارد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام شرکت فرش ذوالانواری، پانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس ۲۲ بهمن ماه طی مراسمی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در شیراز گشایش یافت. آئین افتتاح این نمایشگاه با حضور مسئولانی از استانداری فارس، شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس، اتاق بازرگانی فارس، اتحادیه فرش دستباف فارس، اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف ایران، اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف فارس و دیگر مقامات استانی و کشوری برگزار شد.

در پانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس شرکت فرش ذوالانواری به عنوان یکی از باسابقه‌ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش کشور در کنار ۱۲۵ شرکت کننده دیگر، حضور یافته است.

در این نمایشگاه علاوه بر شرکت کننده‌هایی از استان‌های فارس، مشارکت کنندگان دیگری از استان‌های یزد، کرمان، گلستان، قم، چهارمحال و بختیاری، تهران و اصفهان نیز حضور دارند.

از مجموع ۲۳۰ غرفه این نمایشگاه، ۴۰ درصد از شرکت کنندگان را فعالان فرش دستباف استان فارس تشکیل داده‌اند.

شهرستان‌های فیروز آباد، نی ریز، آباده و فراشبند در این استان از قطب‌های تولید و صادرات فرش ایران به شمار می‌روند به طوری که استان فارس بیش از ۱۷ درصد صادرات فرش دستباف کشور را به خود اختصاص داده است. در این استان بیش از ۱۶۷ هزار بافنده فرش وجود دارد که از این تعداد ۱۲۳ هزار و ۷۸۰ نفر بافنده رسمی و دارای کارت قالیبافی هستند و بیش از ۳۱ هزار از این بافندگان نیز تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند.

شرکت فرش دستباف ذوالانواری که در پانزدهمین نمایشگاه فرش فارس حضور پرقدرتی دارد، اولین و تنها دارنده نشان استاندارد تولید محصول سبز و سالم و ارگانیک در جهان و تنها شرکت فرش دستباف دارای نشان ایزو ازآی‌ام‌کیو ایتالیا بوده و بیش از ۱۳ سال است گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ را از شرکت imq ایتالیا کسب کرده است.

به علاوه شرکت فرش دستباف ذوالانواری از پیشتازان حوزه تولید و تجارت فرش دستباف ایران است و در راستای تحقق اهداف صادراتی، نمایندگی‌های فروش در سه قاره اروپا، آمریکا و آفریقا - کشورهای سوئیس، آلمان، ایالات متحده آمریکا، ژاپن و آفریقای جنوبی – در اختیار دارد.

علاقه مندان می‌توانند تا ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۲۱ از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.


حضور شرکت فرش ذوالانواری در پانزدهمین نمایشگاه فرش فارس3/2/2019پانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس از ۲۲ تا ۲۷ بهمن ماه در شیراز آغاز به کار کرده است و شرکت فرش ذوا... پانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس از ۲۲ تا ۲۷ بهمن ماه در شیراز آغاز به کار کرده است و شرکت فرش ذوالانواری همچون دوره‌های پیشین در این نمایشگاه حضور دارد.به گزارش ایسنا، بنابر اعلام شرکت فرش ذوالانواری، پانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس ۲۲ بهمن ماه طی مراسمی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در شیراز گشایش یافت. آئین افتتاح این نمایشگاه با حضور مسئولانی از استانداری فارس، شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس، اتاق بازرگانی فارس، اتحادیه فرش دستباف فارس، اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف ایران، اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف فارس و دیگر مقامات استانی و کشوری برگزار شد.در پانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس شرکت فرش ذوالانواری به عنوان یکی از باسابقه‌ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش کشور در کنار ۱۲۵ شرکت کننده دیگر، حضور یافته است.در این نمایشگاه علاوه بر شرکت کننده‌هایی از استان‌های فارس، مشارکت کنندگان دیگری از استان‌های یزد، کرمان، گلستان، قم، چهارمحال و بختیاری، تهران و اصفهان نیز حضور دارند.از مجموع ۲۳۰ غرفه این نمایشگاه، ۴۰ درصد از شرکت کنندگان را فعالان فرش دستباف استان فارس تشکیل داده‌اند.شهرستان‌های فیروز آباد، نی ریز، آباده و فراشبند در این استان از قطب‌های تولید و صادرات فرش ایران به شمار می‌روند به طوری که استان فارس بیش از ۱۷ درصد صادرات فرش دستباف کشور را به خود اختصاص داده است. در این استان بیش از ۱۶۷ هزار بافنده فرش وجود دارد که از این تعداد ۱۲۳ هزار و ۷۸۰ نفر بافنده رسمی و دارای کارت قالیبافی هستند و بیش از ۳۱ هزار از این بافندگان نیز تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند.شرکت فرش دستباف ذوالانواری که در پانزدهمین نمایشگاه فرش فارس حضور پرقدرتی دارد، اولین و تنها دارنده نشان استاندارد تولید محصول سبز و سالم و ارگانیک در جهان و تنها شرکت فرش دستباف دارای نشان ایزو ازآی‌ام‌کیو ایتالیا بوده و بیش از ۱۳ سال است گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ را از شرکت imq ایتالیا کسب کرده است.به علاوه شرکت فرش دستباف ذوالانواری از پیشتازان حوزه تولید و تجارت فرش دستباف ایران است و در راستای تحقق اهداف صادراتی، نمایندگی‌های فروش در سه قاره اروپا، آمریکا و آفریقا - کشورهای سوئیس، آلمان، ایالات متحده آمریکا، ژاپن و آفریقای جنوبی – در اختیار دارد.علاقه مندان می‌توانند تا ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۲۱ از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید