دسته بندی خبرها

درخشش تیم استان فارس در سیزدهمین المپیاد ملی فرش

درخشش تیم استان فارس در سیزدهمین المپیاد ملی فرش

پنج شنبه 23 اسفند 1397 468 بازدید کننده گروه اخبار

درخشش تیم استان فارس در سیزدهمین المپیاد ملی فرش

استان فارس با درخشش در سیزدهمین المپیاد ملی فرش، هر سه عنوان اول، دوم و سوم سطح دانشجویی بخش رنگرزی این المپیاد را از آن خود کرد، ضمن آن که عنوان سوم بخش طراحی سطح دانشجویی نیز به استان فارس رسید.

به گزارش ایسنا، سیزدهمین المپیاد ملی فرش در دانشگاه هنر اسلامی تبریز ۲۰ و 21 اسفند ۱۳۹۷ در دو سطح دانش آموزی و دانشجویی برگزار شد. در این دوره ۸۱ دانشجو در چهار بخش طراحی، رنگرزی، مرمت و بافت از ۱۴ استان و ۷۹ دانش آموز در سه بخش طراحی، رنگرزی و بافت از ۱۳ استان کشور طی دو روز به رقابت کردند.

اسامی نفرات برگزیده بخش دانشجویی در چهار گرایش رنگرزی، طراحی باقت و مرمت به شرح زیر است.
گرایش رنگرزی:
نفر اول خانم فاطمه لیاقت از استان فارس(دانشگاه شیراز)
نفر دوم خانم صدیقه عباسی از استان فارس( دانشگاه جامع علمی کاربردی شیراز)
نفر سوم خانم رقیه با‌غ بهاری از استان فارس(دانشگاه هنر شیراز)
گرایش طراحی:
نفر اول خانم زهرا روحانی‌زاده از استان تهران
نفر دوم آقای حسین فرجی از استان آذربایجان شرقی
نفر سوم آقای محسن مومنی از استان فارس(دانشگاه شیراز)
گرایش بافت:
نفر اول آقای مجتبی ابراهیمی از استان اصفهان
نفر دوم خانم آرزو قرجی احمد از استان خراسان جنوبی
نفر سوم خانم فاطمه داوودی از استان تهران
گرایش مرمت:
نفر اول خانم سارا ذاکر از استان تهران
نفر دوم خانم آتنا غلامی از استان خراسان جنوبی
نفر سوم خانم مریم حمزه لویی از استان تهران
شایان ذکر است تیم استان فارس که در سیزدهمین دوره از المپیاد ملی فرش خوش درخشید با حمایت شرکت فرش ذوالانواری، شرکت شهرک های صنعتی فارس، خوشه فرش فارس و اداره فرش استان فارس در این مسابقات حضور پیدا کرده بود.


درخشش تیم استان فارس در سیزدهمین المپیاد ملی فرش3/14/2019درخشش تیم استان فارس در سیزدهمین المپیاد ملی فرشاستان فارس با درخشش در سیزدهمین المپیاد ملی فرش، هر ... درخشش تیم استان فارس در سیزدهمین المپیاد ملی فرشاستان فارس با درخشش در سیزدهمین المپیاد ملی فرش، هر سه عنوان اول، دوم و سوم سطح دانشجویی بخش رنگرزی این المپیاد را از آن خود کرد، ضمن آن که عنوان سوم بخش طراحی سطح دانشجویی نیز به استان فارس رسید.به گزارش ایسنا، سیزدهمین المپیاد ملی فرش در دانشگاه هنر اسلامی تبریز ۲۰ و 21 اسفند ۱۳۹۷ در دو سطح دانش آموزی و دانشجویی برگزار شد. در این دوره ۸۱ دانشجو در چهار بخش طراحی، رنگرزی، مرمت و بافت از ۱۴ استان و ۷۹ دانش آموز در سه بخش طراحی، رنگرزی و بافت از ۱۳ استان کشور طی دو روز به رقابت کردند.اسامی نفرات برگزیده بخش دانشجویی در چهار گرایش رنگرزی، طراحی باقت و مرمت به شرح زیر است.گرایش رنگرزی:نفر اول خانم فاطمه لیاقت از استان فارس(دانشگاه شیراز)نفر دوم خانم صدیقه عباسی از استان فارس( دانشگاه جامع علمی کاربردی شیراز)نفر سوم خانم رقیه با‌غ بهاری از استان فارس(دانشگاه هنر شیراز)گرایش طراحی:نفر اول خانم زهرا روحانی‌زاده از استان تهراننفر دوم آقای حسین فرجی از استان آذربایجان شرقینفر سوم آقای محسن مومنی از استان فارس(دانشگاه شیراز)گرایش بافت:نفر اول آقای مجتبی ابراهیمی از استان اصفهاننفر دوم خانم آرزو قرجی احمد از استان خراسان جنوبینفر سوم خانم فاطمه داوودی از استان تهرانگرایش مرمت:نفر اول خانم سارا ذاکر از استان تهراننفر دوم خانم آتنا غلامی از استان خراسان جنوبینفر سوم خانم مریم حمزه لویی از استان تهرانشایان ذکر است تیم استان فارس که در سیزدهمین دوره از المپیاد ملی فرش خوش درخشید با حمایت شرکت فرش ذوالانواری، شرکت شهرک های صنعتی فارس، خوشه فرش فارس و اداره فرش استان فارس در این مسابقات حضور پیدا کرده بود.5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید