دسته بندی خبرها

بازدیدسرکنسول ایران  و مدیرعامل نمایشگاه تهران از غرفه فرش ذوالانواری

بازدیدسرکنسول ایران و مدیرعامل نمایشگاه تهران از غرفه فرش ذوالانواری

شنبه 17 فروردین 1398 686 بازدید کننده گروه اخبار


بازدید علیرضا ایروش، سرکنسول ایران در شانگهای و بهمن حسین زاده مدیرعامل نمایشگاه تهران از غرفه فرش ذوالانواری در نمایشگاه دموتکس آسیا(شانگهای چین)

شایان ذکر است؛ شرکت فرش دستباف ذوالانواری دارای سابقه طولانی در تولید و صادرات فرش دستباف بوده و اولین و تنها دارنده نشان استاندارد تولید محصول سبز و سالم و ارگانیک در جهان و تنها شرکت فرش دستباف دارای نشان ایزو از آی‌ام‌کیو ایتالیا است. شرکت فرش دستباف ذوالانواری بیش از ۱۳ سال است گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ از شرکت imq ایتالیا کسب کرده است.

همچنین شرکت فرش دستباف ذوالانواری به عنوان یکی از بزرگترین صادرکنندگان فرش دستباف کشور و از پیشتازان و پرچم‌داران حوزه تجارت فرش دستباف ایران در راستای تحقق اهداف صادراتی، نمایندگی‌های فروش در سه قاره اروپا، آمریکا و آفریقا - کشورهای سوئیس، آلمان، آمریکا، ژاپن و آفریقای جنوبی – در اختیار دارد.


بازدیدسرکنسول ایران و مدیرعامل نمایشگاه تهران از غرفه فرش ذوالانواری4/6/2019بازدید علیرضا ایروش، سرکنسول ایران در شانگهای و بهمن حسین زاده مدیرعامل نمایشگاه تهران از غرفه فرش ذ... بازدید علیرضا ایروش، سرکنسول ایران در شانگهای و بهمن حسین زاده مدیرعامل نمایشگاه تهران از غرفه فرش ذوالانواری در نمایشگاه دموتکس آسیا(شانگهای چین)شایان ذکر است؛ شرکت فرش دستباف ذوالانواری دارای سابقه طولانی در تولید و صادرات فرش دستباف بوده و اولین و تنها دارنده نشان استاندارد تولید محصول سبز و سالم و ارگانیک در جهان و تنها شرکت فرش دستباف دارای نشان ایزو از آی‌ام‌کیو ایتالیا است. شرکت فرش دستباف ذوالانواری بیش از ۱۳ سال است گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ از شرکت imq ایتالیا کسب کرده است.همچنین شرکت فرش دستباف ذوالانواری به عنوان یکی از بزرگترین صادرکنندگان فرش دستباف کشور و از پیشتازان و پرچم‌داران حوزه تجارت فرش دستباف ایران در راستای تحقق اهداف صادراتی، نمایندگی‌های فروش در سه قاره اروپا، آمریکا و آفریقا - کشورهای سوئیس، آلمان، آمریکا، ژاپن و آفریقای جنوبی – در اختیار دارد.5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید