دسته بندی خبرها

جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری اهدا شد

جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری اهدا شد

سه شنبه 21 خرداد 1398 662 بازدید کننده گروه اخبار

 مجمع خیران نخبه‌پرور فارس با همکاری شرکت فرش ذوالانواری اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری، پدر گبه جهان، به نو ارزش‌آفرینان و کارآفرینان برگزیده فعال در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب، کرده است.
     
    قرار بود این جایزه، بر مبنای مستندات و تشخیص هیات داوران مجمع خیران نخبه‌پرور فارس، به برگزیدگان در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب که در فراخوان شرکت نموده و حائز بیشترین امتیاز شوند، اعطا شود.
     
    جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری، طی مراسمی که روز گذشته برگزار شد در گرایش چوب به آقای اطمینان قصر الدشتی، هنرمند گرایش چوب تعلق گرفت. 
    
    در حاشیه مراسم یکی از فرش های نفیس ذوالانواری، به موزه مصطفی(ص)، که برخی از آثار استاد قصرالدشتی نیز در آن نگهداری می شود هدیه شد.
    
    گفتنی است در حوزه فرش دستباف هیچ شرکت کننده ای، شرایط دریافت جایزه را دارا نبوده است.
    
    نشان طلای برند علمی-معنوی منتخب برجسته کشوری، لوح و دیپلم افتخار و سکه تمام بهار آزادی جایزه ای بود که به برگزیده این مراسم اهدا شد.
    
    روابط عمومی شرکت فرش ذوالانواری از برگزاری دومین دوره جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری در سال آینده خبر داد.
    
    بر این اساس، فراخوان دومین دوره این جایزه که در فرش و صنایع دستی با گرایش سفال و سرامیک، برگزار خواهد شد، تا پاییز امسال منتشر می شود.
    
    در مراسم سال بعد علاوه بر جوایز ذکر شده، بورسیه تحصیلی نیز از طرف شرکت ذوالانواری به برگزیده تعلق خواهد گرفت.


جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری اهدا شد6/11/2019 مجمع خیران نخبه‌پرور فارس با همکاری شرکت فرش ذوالانواری اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی اس...  مجمع خیران نخبه‌پرور فارس با همکاری شرکت فرش ذوالانواری اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری، پدر گبه جهان، به نو ارزش‌آفرینان و کارآفرینان برگزیده فعال در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب، کرده است.         قرار بود این جایزه، بر مبنای مستندات و تشخیص هیات داوران مجمع خیران نخبه‌پرور فارس، به برگزیدگان در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب که در فراخوان شرکت نموده و حائز بیشترین امتیاز شوند، اعطا شود.         جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری، طی مراسمی که روز گذشته برگزار شد در گرایش چوب به آقای اطمینان قصر الدشتی، هنرمند گرایش چوب تعلق گرفت.         در حاشیه مراسم یکی از فرش های نفیس ذوالانواری، به موزه مصطفی(ص)، که برخی از آثار استاد قصرالدشتی نیز در آن نگهداری می شود هدیه شد.        گفتنی است در حوزه فرش دستباف هیچ شرکت کننده ای، شرایط دریافت جایزه را دارا نبوده است.        نشان طلای برند علمی-معنوی منتخب برجسته کشوری، لوح و دیپلم افتخار و سکه تمام بهار آزادی جایزه ای بود که به برگزیده این مراسم اهدا شد.        روابط عمومی شرکت فرش ذوالانواری از برگزاری دومین دوره جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری در سال آینده خبر داد.        بر این اساس، فراخوان دومین دوره این جایزه که در فرش و صنایع دستی با گرایش سفال و سرامیک، برگزار خواهد شد، تا پاییز امسال منتشر می شود.        در مراسم سال بعد علاوه بر جوایز ذکر شده، بورسیه تحصیلی نیز از طرف شرکت ذوالانواری به برگزیده تعلق خواهد گرفت.5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید